O mnie

 

Kim jestem?

Nazywam się Anna Górecka i od ponad 3 lat mieszkam w Londynie.

Jestem kobietą, żoną, prawie mamą, właścicielką znakomicie rokującej firmy, blogerką, emigrantką, byłą tancerką i nauczycielką, freelancerką oraz założycielką Lawendowej Grupy Wsparcia.

Jestem wolnym, niezależnym i szczęśliwym człowiekiem – i taka chcę pozostać!

 

Co robię?

Pomagam kobietom spełniać ich marzenia o prowadzeniu własnego biznesu w Anglii oraz edukuję je w zakresie wiedzy biznesowej i marketingowej.

 

Dlaczego ja?

Jeszcze do niedawna sama byłam zagubioną emigrantką, która pracowała poniżej swoich kwalifikacji. Doskonale zdaje sobie sprawę, jak trudno jest uwierzyć w siebie i zacząć spełniać swoje marzenia o własnej firmie.

Moja historia

Pod koniec studiów (animacja kultury) otworzyłam studio tańca, które prowadziłam przez prawie 5 lat. Jako bardzo młoda osoba uczyłam się prowadzenia firmy na dużą skalę. Zdobyte doświadczenie oraz popełnione wtedy błędy stały się solidną podstawą do pracy z innymi nad ich biznesem.

Żałuję, że w tamtym czasie nie miałam kogoś, kto mógłby mną pokierować lub mi doradzić, ale ponieważ mój charakter zawsze podpowiada, aby próbować, stałam się przedsiębiorczą i niezwykle kreatywną osobą.

Poza wieloletnim doświadczeniem w tańczeniu salsy i jej nauczaniu, testowałam również inne pasje (np. fryzjerstwo).

 

Zmiany

1,5 roku temu zafascynowało mnie blogowanie, początkowo traktowane jako forma zabawy, dziś stanowiące nieodłączny element mojego życia. Również w tamtym okresie założyłam w Anglii swoją pierwszą firmę i zdobyłam kolejne ważne doświadczenie.

Zafascynowana na nowo tematem biznesu także w wersji online, marketingiem i rozwojem osobistym, zaczęłam dzielić się swoją wiedzą. Ciągle poszukując, równocześnie otworzyłam mały butik online z biżuterią. Dawno nie czułam tylu emocji! Miałam poczucie, że jestem w odpowiednim miejscu i idealnym dla mnie czasie.

 

Poczuj się jak u siebie

Strona, na której dzisiaj jesteś, to efekt mojej przemiany i fascynacji biznesem online. To praca moich marzeń, w której mogę dzielić się zdobytą wiedzą biznesową, jednocześnie pomagając kobietom wyjść z emigracyjnej skorupy, by mogły tworzyć swoje produkty i pracować z domu – kocham to najbardziej pod słońcem!

 

Współpracuj ze mną

W mojej aktualnej ofercie znajdziesz konsultacje biznesowe oraz informacje o planowanym kursie online związanym z prowadzeniem biznesu w Anglii i samozatrudnieniem.

 

Po czym mnie rozpoznasz?

  1. Poza miłością do podróży i zwierząt (mam kota) uwielbiam lawendę. Kolor fioletowy to mój znak rozpoznawczy – musisz o tym wiedzieć.

 

Z pozdrowieniami

Anna Górecka

Od pierwszego dnia gdy poznałam Anię byłam pod ogromnym wrażeniem jej przedsiębiorczości. Dzięki naszej współpracy udało mi się nie tylko zrobić krok milowy dla mojego biznesu, ale przede wszystkim odnalazłam swoje miejsce „na emigracji”. Ania pokazała mi, że daleko od domu też można żyć normalnie – poznawać nowych ludzi i rozwijać się!

Kasia

Kasia Pszonicka www.theowner.co