Kurs on-line „Podstawy biznesu w UK”

 

Mój pierwszy e-mailowy kurs on-line, stworzony specjalnie dla kobiet, które myślą o wystartowaniu w Anglii ze swoim biznesem.

Premiera kursu odbyła się – WIOSNĄ 2016 ( 30 maja 2016 ).

NASTĘPNA EDYCJA JUŻ TEJ WIOSNY! Jeśli planujesz wystartować niebawem ze swoim biznesem, blogiem, to nie możesz go przegapić.

 

od-pomyslu-do-realizacji-podstawy-biznesu-w-uk

Podczas kursu:

 • Dowiesz się, jak doprecyzować swój biznes, aby miał szansę powodzenia.
 • Otrzymasz pakiet informacji na temat self-employed w Anglii.
 • Otrzymasz moje z życia wzięte wskazówki na temat tego, jak prowadzić biznes i czego unikać.
 • Otrzymasz przydatne linki i wartościowe kontakty biznesowe.
 • Przekażę Ci wiele informacji niezbędnych podczas prowadzenia własnej działalności.

 

ANKIETA

Jeśli chcesz pomóc  w ulepszaniu kursu online– wypełnij krótką ankietę (20 pytań), tak abym mogła bardziej dopasować jego tematykę do Twoich potrzeb! – TUTAJ.

 

Dla kogo jest ten  kurs?

 • Dla wszystkich Kobiet, które jeszcze pracują na etacie, ale już myślą o założeniu własnej firmy w Anglii i chciałyby zorientować się w temacie.
 • Dla tych z Was, które zaczęły ostro działać w temacie i wkrótce ruszają z własnym biznesem – sprawdzicie, czy pomyślałyście o każdym aspekcie biznesu.
 • Dla tych Pań, które już prowadzą swoje firmy, ale chciałyby uporządkować posiadane informacje lub zwiększyć swoją skuteczność i doprecyzować biznes.

 

Dla kogo nie jest ten kurs?

 • Dla osób, które poszukują informacji, jak zarejestrować spółkę lub działalność w Anglii, mieszkając i prowadząc biznes na stałe w Polsce – w tym przypadku proponuję poradę u prawnika lub księgowego.
 • Dla tych z Was, których kompletnie nie interesuje tematyka dopracowywania własnego biznesu.
 • Dla osób niezainteresowanych tematem zakładania działalności w Anglii oraz tych, którzy nie lubią czytać ciekawostek związanych z otwieraniem własnego biznesu w kraju innym niż Polska.

 

Na kurs składają się:

 • Codziennie wysyłane e-maile zawierające porcję wiedzy na wybrany temat (14 dni= 14 lekcji). Kurs 2 edycja został wzbogacony o dodatkowe materiały.
 • do każdej lekcji przewiduję specjalnie przygotowane ćwiczenia dla Ciebie
  – połowę kursu będzie pomagało doprecyzować Twój pomysł lub istniejący już biznes, natomiast druga połowa dotyczy tematów związanych z biznesem w UK.
 • Przydatne linki i kontakty biznesowe w Anglii.
 • Możesz liczyć na takie tematy jak: definiowanie celu, elementy biznesplanu, brandingu, promocji, określanie swojej misji, określanie grupy docelowej oraz pierwsze kroki rejestracyjne, moje wskazówki odnośnie prowadzenia firmy  w ogóle i w Anglii.
 •  Do tego kurs będzie pod patronatem dwóch księgowych, także możesz mieć pewność, że zawarte w nim dane są wiarygodne

 

Ile kosztuje kurs?

Kurs w regularnej sprzedaży (maj 2017) będzie dostępny w kilku wariantach cenowych. O szczegółach dowiesz się wkrótce. Na pewno możesz liczyć na obniżoną cenę dla osób zapisanych na listę oczekujących i na przedsprzedaż na przełomie kwietnia/maja 2017.

Kurs dostępny będzie w sklepie na blogu tylko w wybranych terminach przedsprzedaży i sprzedaży regularnej. Informacje już niebawem.

 

 

Co otrzymuję w kursie?

– wszystkie moje doświadczenia i znaczną część wiedzy jaką mogę zmieścić w ciągu tych 14 dni kursu w pakiecie.
–  gwarancję satysfakcji! Jeśli w ciągu 14 dni od rozpoczęcia kursu uznasz, że nie jest on dla Ciebie odpowiedni, oddam Ci pieniądze.
– kilka wariantów kursu tak, abyś mogła go dopasować do swoich potrzeb.
– najniższą cenę  w przedsprzedaży
– gratisy i pomocne kontakty biznesowe
oraz znacznie więcej.

 

 

Dołącz do listy osób zainteresowanych kursem, niezależnie od opcji i terminu!

 

UCZESTNICY O 1 EDYCJI KURSU:

 

Olga

 

Olga Gielniowska –  jedna z założycielek Carmen Square oraz stylistka mody. Od 3 lat mieszka w Londynie.

 

 

Informacje o kursie online: “Od pomysłu do realizacji – Podstawy biznesu w UK” znalazłam na Lawendowej grupie. W związku z tym, ze planowałam rozpocząć swoja dzialalność w UK i nie do końca wiedziałam “jak ugryźć” temat, byłam ciekawa i postanowiłam sprawdzić czy w moim przypadku tego typu kursy mogą się sprawdzić.

“Od pomysłu do realizacji – podstawy biznesu w UK” jest to nie tylko praktyczny kurs mówiący o tym, jak przebrnąć przez cały schemat zakładania działalności lecz również pozwala nam jako przedsiębiorcom i założycielom bardziej poznać siebie, swoje dążenia i działania.

Uważam, że kurs ten świetnie spełnia swoje zadanie. Ma rozbudowana i przejrzystą strukturę oraz niezbędną wiedzę, potrzebna przy zakładaniu działalności. Dzięki niemu stajemy się bardziej świadomi, myślimy o rzeczach o których nigdy nie przyszłoby nam pomysleć a które są bardzo ważne w zakladaniu działalności i budowaniu marki.

Kurs jest podzielony na lekcje oraz ćwiczenia. Jeżeli każdy sumiennie będzie wykonywał ćwiczenia, w zgodzie ze sobą – efekty moim zdaniem będą zaskakujące, oczywiscie na plus.

Według mnie jest to jedna z lepszych pozycji, którą każdy nie tylko przedsiębiorca z UK, ale również z Polski powinien przestudiować. Na pewno nie pożałuje.

W moim przypadku kurs sprawdził się na ocenę bardzo dobra i przede wszystkim pozwolił  mi znaleźć wewnętrzną siłę.  Teraz wiem, źe jestem sobie w stanie ze wszystkim poradzić. Polecam go każdemu.

   kurs on-line

 Olga Lewartowska -właścicielka bloga http://olganina.com/,

Kurs „Od pomysłu do realizacji – podstawy biznesu w UK” składał się z dwóch części i uważam go za niezwykle przydatny start po pierwsze we własnym biznesie, po drugie biznesie w Anglii. Lekcje mi się bardzo podobały, ponieważ Ania wplata w biznesowe treści także własne doświadczenia, które są interesujące z punktu widzenia osoby, która planuje założenie firmy. Cały kurs jest napisany przyjaznym językiem, dlatego można go zrealizować nawet jeśli nie mamy zielonego pojęcia o budowaniu firmy, kreowaniu marki czy formalnościach.

Ja zrealizowałam kurs w czerwcu, a już w lipcu założyłam własną firmę.