Konsultacje

 

BIZNES: Marzysz o dobrze prosperującym biznesie, który zarabia? Boisz się wystartować, bo wydaje Ci się, że sukces osiągają tylko nieliczni? Rozwój Twojej firmy nie do końca Cię satysfakcjonuje?

EMIGRACJA: Nie możesz odnaleźć się na emigracji? Od dawna przebywasz za granicą, ale wciąż nie masz znajomych? Dołuję Cię praca poniżej Twoich kwalifikacji?

MARKETING: Masz pomysł na biznes, ale kompletnie nie znasz się na social media? Przeraża Cię budowanie własnej marki i nie wiesz, jak stworzyć zaangażowaną społeczność?

Jeśli któreś z powyższych pytań jest Ci bliskie, oznacza to, że jak najszybciej powinnyśmy porozmawiać. Już dziś umów się na konsultację.

O KONSULTACJACH BIZNESOWYCH:

Podczas konsultacji pomogę Ci rozwiązać problemy związane z prowadzeniem biznesu na emigracji, krok po kroku przeprowadzając Cię przez proces zmian oraz dostarczając inspiracji.

Pamiętaj, że niekiedy wystarczy spojrzenie z zewnątrz lub niewielka modyfikacja, aby Twoja firma funkcjonowała tak, jak tego pragniesz.

Konsultacje odbywają się za pośrednictwem Skype’a.

 

W czym mogę Ci pomóc?

  • W doprecyzowaniu Twojego biznesu (stworzeniu biznesplanu, określeniu grupy docelowej, ustaleniu Twoich wartości, opracowaniu strategii, opracowaniu działań marketingowych i wielu innych).
  • W udzieleniu podstawowych informacji na temat zakładania biznesu w Anglii (skontaktuję Cię z profesjonalnymi księgowymi zarówno w Polsce, jak i w Anglii).
  • W zaaklimatyzowaniu się w Wielkiej Brytanii (podpowiem, jak szukać lepszej pracy lub przejść na swoje i udzielę praktycznych wskazówek odnośnie życie codziennego w Anglii).
  • Podpowiem Ci, gdzie i w jaki sposób skutecznie promować Twój biznes (wyjaśnię techniczne aspekty np. prowadzenia fanpage’a czy grupy na Facebooku).
  • Doradzę, jak stworzyć i prowadzić blog.

 

START KONSULTACJI: MAJ 2016

CZAS TRWANIA KONSULTACJI: 60 MIN.

 

KONSULTACJE W PRAKTYCE:

  1. Wykupujesz konsultację.
  2. Potwierdzam termin (max w ciągu 2 dni od zakupu).
  3. Przesyłasz opis nurtujących Cię problemów związanych z biznesem (im więcej szczegółów, tym  bardziej efektywna rozmowa).
  4. Rozmawiamy przez Skype’a (omawiamy twój problem, przedstawiam Ci moje sugestie i propozycje rozwiązań).
  5. Po zakończonej rozmowie otrzymujesz podsumowanie konsultacji oraz pomocnicze materiały (kontakty, linki etc).

MAKSYMALNA LICZBA KONSULTACJI MIESIĘCZNIE: 5 (5 OSÓB = 5 GODZIN).

OGRANICZONA LICZBA MIEJSC.

CENA: 250 ZŁOTYCH – 50 funtów

 

O MNIE

Z biznesem i marketingiem mam do czynienia od roku 2003, gdy w Polsce otworzyłam swoją pierwszą firmę i zaczęłam zarządzać ponad 20-osobowym zespołem. Zajmowałam się również kwestiami administracyjno-promocyjnymi oraz organizacją eventów.

Od ponad 3 lat mieszkam w Londynie, gdzie również prowadzę własną działalność.

Doskonale znam realia polskiej i angielskiej rzeczywistości biznesowej.

Ponadto prowadzę stronę internetową połączona z blogiem.

 

UWAGA!

Konsultacje nie dotyczą zagadnienia: „Jak – mieszkając w Polsce – otworzyć biznes w Anglii?”.

 

O KONSULTACJACH:

Anya Piątkowska            Anya Piątkowska – http://happymamahappyfamily.com/

„Serdecznie dziękuje Ani za pierwsze konsultacje na temat mojego Coachingowego Biznesu i Akademii Happy Mama Happy Family. Anna sprawnie i profesjonalnie ogarnęła moje artystyczny nieład i zapal w spójną całość i przełożyła na język marketingu. Pokazała mi również mój projekt oczami moich odbiorców. Dodała wiele przydatnych informacji i pomysłów na usprawnienia techniczne i podkreśliła wagę wykonania planu 😉 Bardzo polecam najlepiej serie spotkań, na których Ania poprowadzi krok po kroku do wybranego celu.”

 

Tatiana    Tatiana Osiewicz  – szkolaczarownic.pl.

Ania, bardzo dziękuję za cenne wskazówki dotyczące prowadzenia bloga. Jestem osobą początkującą w prowadzeniu własnej strony internetowej, przed spotkaniem z Tobą wydawało mi się, że temat jest tak wielki i potężny, że trudno mi będzie go mentalnie ogarnąć. Dzięki Twojej wiedzy i doświadczeniu, którymi ze mną się podzieliłaś, już wiem, jakie są najistotniejsze kwestie w prowadzeniu strony internetowej i na czym mam się skupić

Pomogłaś mi ukierunkować moje pomysły i nadać im strukturę – zaplanować kolejne kroki. Jest to bardzo ważne szczególne dla początkujących w biznesie internetowym.  Polecam konsultacje z Anią każdej początkującej blogerce.